Brzdové motory YEJ
Motory série YEJ dokážu rýchlo brzdiť a používať sa na mechanických zariadeniach a poháňacích strojoch, kde sa vyžaduje rýchle a presné brzdenie.
Špecifikácia
| Veľkosť rámu | 80 – 280 |
| Výstup | 0,18 kW – 90 kW |
| Napätie/frekvencia | ≤1000V/50Hz, 60Hz |
| Stupeň ochrany | IP55 (motor), IP23 (brzda) |
| Trieda izolácie/Trieda nárastu teploty | Jedlo/B |
| Montážne usporiadania | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Teplota okolia | -15°C až +40°C |
| Relatívna vlhkosť by mala byť nižšia ako 90 %. | |
| Nadmorská výška by mala byť nižšia ako 1000 m nad morom | |
| Metóda chladenia | IC411/IC416/IC418/IC410 |
| Povinnosť | S1 |
| Faktor služby | 1,0 |
Balenie
Informácie o objednávke
● Tento katalóg slúži len na informáciu pre používateľov. Prosím, odpustite, ak akákoľvek zmena produktov nebude vyžadovať dodatočnú špecifikáciu vopred. Tento katalóg slúži len na informáciu pre používateľov. Prosím, odpustite, ak akákoľvek zmena produktov nebude vyžadovať dodatočnú špecifikáciu vopred.
● Pri objednávaní si, prosím, všimnite menovité údaje, ako napríklad typ motora, výkon, napätie, rýchlosť, triedu izolácie, triedu ochrany, typ montáže atď.
● Podľa požiadaviek zákazníka vieme navrhnúť a vyrobiť špeciálne motory nasledovne:
1. špeciálne napätie, frekvencia a výkon;
2. špeciálna trieda izolácie a trieda ochrany;
3. so svorkovnicou na ľavej strane, dvojitými koncami hriadeľa a špeciálnym hriadeľom;
4. vysokoteplotný motor alebo nízkoteplotný motor;
5. používané na náhornej plošine alebo vonku;
6. vyšší výkon alebo špeciálny servisný faktor;
7. s ohrievačom, PT100 pre ložiská alebo vinutie, PTC atď.;
8. s enkodérom, izolovanými ložiskami alebo izolovanou ložiskovou konštrukciou;
9. s požiadavkami ostatných.








