Motory napájané meničom YVF
Motory série YVF používajú rotorovú konštrukciu s klietkou nakrátko a sú vybavené samostatným axiálnym ventilátorom, ktorý zabezpečuje dobrý chladiaci účinok pri rôznych rýchlostiach.
Špecifikácia
| Veľkosť rámu | 80-355 |
| Výstup | 0,75 kW – 355 kW |
| Napätie/frekvencia | ≤1000V/50Hz, 60Hz |
| Prevádzková zóna pre konštantný krútiaci moment a prevádzková zóna pre konštantný výkon | 5 – 50 Hz a 50 – 100 Hz |
| Stupeň ochrany | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Trieda izolácie/Trieda nárastu teploty | Jedlo/B |
| Montážne usporiadania | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Teplota okolia | -15°C ~ +40°C |
| Relatívna vlhkosť by mala byť nižšia ako 90 % | |
| Nadmorská výška by mala byť nižšia ako 1000 m nad morom. Chladenie | |
| Metóda chladenia | IC416 |
| Povinnosť | S1 |
| Faktor služby | 1,0 |
Informácie o objednávke
● Tento katalóg slúži len na informáciu pre používateľov. Prosím, odpustite, ak akákoľvek zmena produktov nebude vyžadovať dodatočnú špecifikáciu vopred. Tento katalóg slúži len na informáciu pre používateľov. Prosím, odpustite, ak akákoľvek zmena produktov nebude vyžadovať dodatočnú špecifikáciu vopred.
● Pri objednávaní si, prosím, všimnite menovité údaje, ako napríklad typ motora, výkon, napätie, rýchlosť, triedu izolácie, triedu ochrany, typ montáže atď.
● Podľa požiadaviek zákazníka vieme navrhnúť a vyrobiť špeciálne motory nasledovne:
1. špeciálne napätie, frekvencia a výkon;
2. špeciálna trieda izolácie a trieda ochrany;
3. so svorkovnicou na ľavej strane, dvojitými koncami hriadeľa a špeciálnym hriadeľom;
4. vysokoteplotný motor alebo nízkoteplotný motor;
5. používané na náhornej plošine alebo vonku;
6. vyšší výkon alebo špeciálny servisný faktor;
7. s ohrievačom, PT100 pre ložiská alebo vinutie, PTC atď.;
8. s enkodérom, izolovanými ložiskami alebo izolovanou ložiskovou konštrukciou;
9. s požiadavkami ostatných.








