YH Marine Motors
Motory série YH sú úplne uzavreté trojfázové asynchrónne indukčné motory chladené ventilátorom pre námorné použitie.
Špecifikácia
| Veľkosť rámu | 80-355 |
| Výstup | 0,75 kW – 315 kW |
| Napätie/frekvencia | ≤1000V/50Hz, 60Hz |
| Stupeň ochrany | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Trieda izolácie/Trieda nárastu teploty | Jedlo/B |
| Montážne usporiadania | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Teplota okolia | 0°C ~ +45°C |
| Relatívna vlhkosť by mala byť nižšia ako 90 % | |
| Metóda chladenia | IC411, IC416, IC418, IC410 |
| Povinnosť | S1 |
| Faktor služby | 1,0 |
Informácie o objednávke
● Tento katalóg slúži len na informáciu pre používateľov. Prosím, odpustite, ak akákoľvek zmena produktov nebude vyžadovať dodatočnú špecifikáciu vopred. Tento katalóg slúži len na informáciu pre používateľov. Prosím, odpustite, ak akákoľvek zmena produktov nebude vyžadovať dodatočnú špecifikáciu vopred.
● Pri objednávaní si, prosím, všimnite menovité údaje, ako napríklad typ motora, výkon, napätie, rýchlosť, triedu izolácie, triedu ochrany, typ montáže atď.
● Podľa požiadaviek zákazníka vieme navrhnúť a vyrobiť špeciálne motory nasledovne:
1. špeciálne napätie, frekvencia a výkon;
2. špeciálna trieda izolácie a trieda ochrany;
3. so svorkovnicou na ľavej strane, dvojitými koncami hriadeľa a špeciálnym hriadeľom;
4. vysokoteplotný motor alebo nízkoteplotný motor;
5. používané na náhornej plošine alebo vonku;
6. vyšší výkon alebo špeciálny servisný faktor;
7. s ohrievačom, PT100 pre ložiská alebo vinutie, PTC atď.;
8. s enkodérom, izolovanými ložiskami alebo izolovanou ložiskovou konštrukciou;
9. s požiadavkami ostatných.
Aplikácie
Disponujeme pokročilou výrobnou technológiou a snažíme sa o inovatívne produkty. Zároveň dobrý servis posilnil našu dobrú reputáciu. Veríme, že ak rozumiete nášmu produktu, budete ochotní stať sa naším partnerom. Tešíme sa na vašu žiadosť.








