Účinnosť motora IE5
Motory série IE5 sú klietkové asynchrónne motory navrhnuté v súlade s normami IEC60034-30 a majú energetickú účinnosť IE5.
Špecifikácia
| Štandard | IEC60034-30 |
| Veľkosť rámu | 80-355 |
| Výstup | 0,75 kW – 315 kW |
| Trieda účinnosti | IE5 |
| Napätie/frekvencia | ≤1000 V/50 Hz |
| Stupeň ochrany | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Trieda izolácie/Trieda nárastu teploty | Jedlo/B |
| Montážne usporiadania | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Teplota okolia | -15°C ~ +40°C |
| Relatívna vlhkosť by mala byť nižšia ako 90 % | |
| Nadmorská výška by mala byť nižšia ako 1000 m nad morom | |
| Metóda chladenia | IC411/IC416/IC418/IC410 |
| Povinnosť | S1 |
| Faktor služby | 1,0 |
Výrobný proces v továrenskom závode
Informácie o objednávke
● Tento katalóg slúži len na informačné účely. Ospravedlňujeme sa, že ak dôjde k akýmkoľvek zmenám produktu, nebudú vopred urobené žiadne ďalšie poznámky.
● Pri objednávaní si prosím všimnite menovité údaje, ako napríklad typ motora, výkon, napätie, otáčky, triedu izolácie, triedu ochrany, spôsob montáže atď.
● Môžeme navrhnúť a vyrobiť špeciálne motory podľa požiadaviek zákazníka nasledovne
1. špeciálne napätia, frekvencie a výkony
2. špeciálne triedy izolácie a ochrany
3. s ľavou svorkovnicou, dvojitými koncami hriadeľa a špeciálnymi hriadeľmi
4. Vysokoteplotné motory alebo nízkoteplotné motory.
5. Použitie v horách alebo vonku
6. Vyšší výkon alebo faktory špeciálnej prevádzky
7. s ohrevom, ložiskami alebo vinutiami PT100, PTC atď.
8. s enkodérom, izolovanými ložiskami alebo konštrukciou s izolovanými ložiskami.
9. Ďalšie požiadavky.
Ak by vás niektorá z týchto položiek naozaj zaujala, dajte nám vedieť. Radi vám poskytneme cenovú ponuku po obdržaní vašich podrobných špecifikácií. Máme vlastných špecializovaných výskumných a vývojových inžinierov, ktorí splnia všetky vaše požiadavky. Tešíme sa na vaše skoré dopyty a dúfame, že s vami budeme mať v budúcnosti možnosť spolupracovať. Srdečne vás pozývame na návštevu našej spoločnosti.







