Séria Y (IP23) Vysokonapäťová trojfázová asynchrónna indukcia
Vysokonapäťový motor série Y je trojfázový asynchrónny indukčný motor s klietkou nakrátko. Motor má triedu ochrany IP23, menovité napätie je 6 kV alebo 10 kV.
Špecifikácia
| Veľkosť rámu | H355-710MM(6kV), H450-710MM(10kV) |
| Menovitý výkon | 220 kW – 5 000 kW (6 kV), 250 kW – 3 550 kW (10 kV) |
| Stupne energetickej účinnosti | IE1 |
| Napätie a frekvencia | 6 kV / 50 Hz, 10 kV / 50 Hz |
| Stupne ochrany | IP23 |
| Stupne izolácie/nárast teploty | F |
| Metóda inštalácie | B3 |
| Teplota okolia | -15 °C ~ +40 °C |
| Metóda chladenia | IC01 |
| Povinnosť | S1 |
| Faktor služby | 1,0 |
Informácie o objednávke
● Tento katalóg slúži len na informáciu pre používateľov. Prosím, odpustite, ak akákoľvek zmena produktov nebude vyžadovať dodatočnú špecifikáciu vopred. Tento katalóg slúži len na informáciu pre používateľov. Prosím, odpustite, ak akákoľvek zmena produktov nebude vyžadovať dodatočnú špecifikáciu vopred.
● Pri objednávaní si, prosím, všimnite menovité údaje, ako napríklad typ motora, výkon, napätie, rýchlosť, triedu izolácie, triedu ochrany, typ montáže atď.
● Podľa požiadaviek zákazníka vieme navrhnúť a vyrobiť špeciálne motory nasledovne:
1. špeciálne napätie, frekvencia a výkon;
2. špeciálna trieda izolácie a trieda ochrany;
3. so svorkovnicou na ľavej strane, dvojitými koncami hriadeľa a špeciálnym hriadeľom;
4. vysokoteplotný motor alebo nízkoteplotný motor;
5. používané na náhornej plošine alebo vonku;
6. vyšší výkon alebo špeciálny servisný faktor;
7. s ohrievačom, PT100 pre ložiská alebo vinutie, PTC atď.;
8. s enkodérom, izolovanými ložiskami alebo izolovanou ložiskovou konštrukciou;
9. s požiadavkami ostatných.






