Motor s účinnosťou IE2
Špecifikácia
| Štandard | IEC60034-30 |
| Veľkosť rámu | 80-355 |
| Výstup | 0,18 kW – 355 kW |
| Trieda účinnosti | IE2 |
| Napätie/frekvencia | ≤1000V/50Hz, 60Hz |
| Stupeň ochrany | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Trieda izolácie/Trieda nárastu teploty | F\B |
| Montážne usporiadania | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Teplota okolia | -15°C až +40°C |
| Relatívna vlhkosť by mala byť nižšia ako 90 % | |
| Nadmorská výška by mala byť nižšia ako 1000 m nad morom | |
| Metóda chladenia | IC411/ IC416/IC418/IC410 |
| Povinnosť | S1 |
| Faktor služby | 1,0 |
Výrobné zariadenia
Pokyny na objednávanie
● Tento katalóg slúži len na informačné účely. Ospravedlňujeme sa, že ak dôjde k akýmkoľvek zmenám produktu, nebudú vopred urobené žiadne ďalšie poznámky.
● Pri objednávaní venujte pozornosť údajom objednávky, ako je výkon, napätie, rýchlosť, trieda izolácie, trieda ochrany, typ inštalácie atď. modelu motora.
● Vieme zabezpečiť zákazkový návrh a výrobu špeciálnych motorových produktov podľa vašich požiadaviek.
1. Špeciálne napätia, frekvencie a výkony.
2. Špeciálna trieda izolácie a trieda ochrany;
3. Ľavá strana s rozvodnou skrinkou, dvojitým koncom hriadeľa a špeciálnym hriadeľom;
4. Vysokoteplotné motory alebo nízkoteplotné motory;
5. Pri použití v horách alebo vonku.
6. Vyšší výkon alebo špeciálny servisný faktor.
7. S ohrievačmi, ložiskami alebo vinutiami PT100, PTC atď.
8. S enkodérom, izolovaným ložiskom alebo konštrukciou s izolovaným ložiskom.
9. Ďalšie požiadavky.









