Účinnosť motora IE1
Špecifikácia
| Štandard | IEC60034-30 |
| Veľkosť rámu | 80-355 |
| Výstup | 0,18 kW – 315 kW |
| Trieda účinnosti | IE1 |
| Napätie/frekvencia | ≤1000V/50Hz, 60Hz |
| Stupeň ochrany | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Trieda izolácie/Trieda nárastu teploty | Jedlo/B |
| Montážne usporiadania | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Teplota okolia | -15°C ~ +40°C |
| Relatívna vlhkosť by mala byť nižšia ako 90 % | |
| Nadmorská výška by mala byť nižšia ako 1000 m nad morom | |
| Metóda chladenia | IC411/IC416/IC418/IC410 |
| Povinnosť | S1 |
| Faktor služby | 1,0 |
Informácie o objednávke
● Tento katalóg slúži len na informačné účely. Ospravedlňujeme sa, že sme vás vopred neupozornili na žiadne zmeny produktov.
● Pri objednávke uveďte typ motora, výkon, napätie, otáčky, triedu izolácie, triedu ochrany, spôsob montáže atď.
● Podľa požiadaviek zákazníka vieme navrhnúť a vyrobiť špeciálne motory nasledovne
1. špeciálne napätie, frekvencia a výkon
2. špeciálne triedy izolácie a ochrany
3. s ľavou svorkovnicou, dvojitými koncami hriadeľa a špeciálnymi hriadeľmi
4. Motory s vysokou alebo nízkou teplotou.
5. Použitie vo vysokej nadmorskej výške alebo vonku
6. Vyšší výkon alebo faktory špeciálnej prevádzky
7. s ohrevom, ložiskami alebo vinutiami PT100, PTC atď.
8. s enkodérom, izolovanými ložiskami alebo konštrukciou s izolovanými ložiskami
9. Ďalšie požiadavky.









