Motory s klznými krúžkami
Technické údaje
| Veľkosť rámu | 280 – 800 mm |
| Výstup | 75 – 3 150 kW |
| Menovité napätie | 380 V/415 V/660 V/690 V/1140 V/3 kV/3,3 kV/6 kV/6,6 kV/10 kV/10,5 kV/11 kV |
| Montážne usporiadania | IM B3 |
| Stupeň ochrany | IP21/IP23/IP44/IP54/IP55/IP56 |
| Metóda chladenia | IC01/IC016/IC611/IC616/IC666 |
| Počet pólov | 4P/6P/8P/10P/12P |
| Trieda izolácie | Rodinný dom |
| Teplota okolia | Nadmorská výška by mala byť nižšia ako 1000 m nad morom; -15 °C ~ +40 °C |
| Povinnosť | S1 |
| Faktor služby | 1,0 |
Napíšte sem svoju správu a pošlite nám ju







