Modulárne motory YL
Rám motorov série YL je zvarený z oceľového plechu, čo poskytuje vynikajúcu tuhosť a odolnosť voči vibráciám. Sú vyrobené s izolačnou štruktúrou F a procesom vákuovej impregnácie VPI. Systém ložísk s nepretržitým nakladaním a vykladaním zaisťuje jednoduchú údržbu.
Špecifikácia
| Veľkosť rámu | 355 – 630 (6 kV), 400 – 630 (10 kV) |
| Výstup | 220 kW – 1 250 kW (6 kV), 220 kW – 1 120 kW (10 kV) |
| Napätie/frekvencia | 6 kV, 10 kV/50 Hz |
| Montážne usporiadania | IM V1 |
| Stupeň ochrany | IP23 |
| Metóda chladenia | IC01 |
| Trieda izolácie | F |
| Teplota okolia | -15°C ~ +40°C |
| Povinnosť | S1 |
| Faktor služby | 1,0 |
Naše produkty spĺňajú národné akreditačné požiadavky pre kvalifikované, vysoko kvalitné produkty za prijateľnú cenu a dnes ich vítajú ľudia na celom svete. Naše produkty sa budú naďalej zlepšovať v rámci našich objednávok a tešíme sa na spoluprácu s vami. Ak by vás niektorý z týchto produktov zaujal, dajte nám vedieť. Radi vám poskytneme cenovú ponuku po prijatí vašich podrobných požiadaviek.
Montáž a celkové rozmery (6KV)
| Číslo rámu | Pól | N | P | M | D | E | F | G | T | LA | AC | AD | L |
| 355 | 4,6 | 880 | 1000 | 940 | 100 | 210 | 28 | 90 | 6 | 32 | 1100 | 800 | 1800 |
| 400 | 4, 6, 8, 10 | 1000 | 1150 | 1080 | 110 | 210 | 28 | 100 | 6 | 35 | 1150 | 850 | 1900 |
| 450 | 4 | 1120 | 1250 | 1180 | 120 | 210 | 32 | 109 | 6 | 35 | 1300 | 900 | 2100 |
| 6, 8, 10, 12 | 130 | 250 | 119 | ||||||||||
| 500 | 4 | 1250 | 1400 | 1320 | 130 | 250 | 32 | 119 | 8 | 35 | 1400 | 965 | 2400 |
| 6, 8, 10, 12 | 140 | 36 | 128 | ||||||||||
| 560 | 4 | 1400 | 1600 | 1500 | 150 | 250 | 36 | 138 | 8 | 42 | 1600 | 1100 | 2500 |
| 6, 8, 10, 12 | 160 | 300 | 40 | 147 | |||||||||
| 630 | 4 | 1600 | 1800 | 1700 | 170 | 300 | 40 | 157 | 9 | 42 | 1800 | 1200 | 2900 |
| 6, 8, 10, 12 | 180 | 45 | 165 |
Poznámka: Údaje uvedené v tabuľke slúžia pre informáciu používateľa. V prípade akejkoľvek nezrovnalosti s náhodným súborom má prednosť náhodný súbor.
Montáž a celkové rozmery (10KV)
| Číslo rámu | Pól | N | P | M | D | E | F | G | T | LA | AC | AD | L |
| 400 | 4,6 | 1000 | 1150 | 1080 | 110 | 210 | 28 | 100 | 6 | 35 | 1100 | 800 | 1900 |
| 450 | 4, 6, 8, 10 | 1120 | 1250 | 1180 | 110 | 210 | 28 | 100 | 6 | 35 | 1300 | 1050 | 2100 |
| 500
| 4 | 1250 | 1400 | 1320 | 130 | 210 | 32 | 119 | 8 | 35 | 1400 | 1110 | 2400 |
| 6, 8, 10, 12 | 250 | ||||||||||||
| 560 | 4 | 1400 | 1600 | 1500 | 150 | 250 | 36 | 138 | 8 | 42 | 1600 | 1200 | 2500 |
| 6, 8, 10, 12 | 160 | 300 | 40 | 147 | |||||||||
| 630 | 4 | 1600 | 1800 | 1700 | 170 | 300 | 40 | 157 | 9 | 42 | 1800 | 1300 | 2900 |
| 6, 8, 10, 12 | 180 | 45 | 165 |
Poznámka: Údaje uvedené v tabuľke slúžia pre informáciu používateľa. V prípade akejkoľvek nezrovnalosti s náhodným súborom má prednosť náhodný súbor.






