Dodávka ODM jednosmerného motora Bezkefkový motor Bezkefkový jednosmerný motor BLDC motor Elektromotor Servomotor 57bl3a90 36V 24V 48V 8pólový 3000 ot./min 185W 62W 125W 0,2n. M 0,4n. M 0,6n. M
„Kvalita na prvom mieste, čestnosť ako základ, úprimná pomoc a vzájomný zisk“ je naša myšlienka v snahe neustále vytvárať a usilovať sa o excelentnosť v dodávke ODM jednosmerného motora, bezkefového motora, bezkefového jednosmerného motora, BLDC motora, elektromotora, servomotora, 57bl3a90, 36V, 24V, 48V, 8 pólov, 3000 ot./min., 185W, 62W, 125W, 0,2n. M, 0,4n. M, 0,6n. M. V súčasnosti sa tešíme na ešte väčšiu spoluprácu so zahraničnými klientmi na základe vzájomných výhod. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať.
„Kvalita na prvom mieste, čestnosť ako základ, úprimná pomoc a vzájomný zisk“ je naša myšlienka v snahe neustále vytvárať a usilovať sa o dokonalosťČína bezkartáčový jednosmerný motor a elektromotor, Zákazkové objednávky sú akceptovateľné s rôznou kvalitou a špeciálnym dizajnom zákazníka. Tešíme sa na nadviazanie dobrej a úspešnej obchodnej spolupráce s dlhodobými obchodnými vzťahmi so zákazníkmi z celého sveta.
Motory série IE4 sú klietkové asynchrónne motory navrhnuté v súlade s normami IEC a majú energetickú účinnosť IE4.
Špecifikácia
| Štandard | IEC60034-30-1 |
| Veľkosť rámu | V80-450MM |
| Menovitý výkon | 0,75 kW – 1 000 kW |
| Stupne alebo energetická účinnosť | IE4 |
| Napätie a frekvencia | 400 V/50 Hz |
| Stupne ochrany | IP55 |
| Stupne izolácie/nárast teploty | Jedlo/B |
| Metóda inštalácie | B3, B5, B35, V1 |
| Teplota okolia | -15°C ~ +40°C |
| Relatívna vlhkosť by mala byť nižšia ako 90 % | |
| Nadmorská výška by mala byť nižšia ako 1000 m nad morom | |
| Metóda chladenia | IC411, IC416, IC418, IC410 |
| Povinnosť | S1 |
| Faktor služby | 1,0 |
| Povinnosť | S1 |
| Faktor služby | 1,0 |



Informácie o objednávke
● Tento katalóg slúži len na informáciu pre používateľov. Prosím, odpustite, ak akákoľvek zmena produktov nebude vyžadovať dodatočnú špecifikáciu vopred. Tento katalóg slúži len na informáciu pre používateľov. Prosím, odpustite, ak akákoľvek zmena produktov nebude vyžadovať dodatočnú špecifikáciu vopred.
● Pri objednávaní si, prosím, všimnite menovité údaje, ako napríklad typ motora, výkon, napätie, rýchlosť, triedu izolácie, triedu ochrany, typ montáže atď.
● Podľa požiadaviek zákazníka vieme navrhnúť a vyrobiť špeciálne motory nasledovne:
1. Špeciálne napätie, frekvencia a výkon;
2. Špeciálna trieda izolácie a trieda ochrany;
3. S pripojovacím boxom na ľavej strane, dvojitými koncami hriadeľa a špeciálnym hriadeľom;
4. Vysokoteplotný motor alebo nízkoteplotný motor;
5. Používa sa na náhornej plošine alebo vonku;
6. Vyšší výkon alebo špeciálny servisný faktor;
7. S ohrievačom, PT100 pre ložiská alebo vinutie, PTC atď.;
8. S enkodérom, izolovanými ložiskami alebo izolovanou ložiskovou konštrukciou;
9. S požiadavkou ostatných je „Kvalita na prvom mieste, čestnosť ako základ, úprimná pomoc a vzájomný zisk“ v snahe neustále vytvárať a usilovať sa o excelentnosť v dodávke ODM jednosmerného motora, bezkefového motora, bezkefového jednosmerného motora, BLDC motora, elektromotora, servomotora 57bl3a90 36V 24V 48V 8pólov 3000 ot./min. 185W 62W 125W 0,2n. M 0,4n. M 0,6n. M. V súčasnosti sa tešíme na ešte väčšiu spoluprácu so zahraničnými klientmi na základe vzájomných výhod. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať.
Dodávame ODM Čína bezkartáčové jednosmerné motory a elektromotory, zákazkové objednávky sú prijateľné s rôznym stupňom kvality a špeciálnym dizajnom zákazníka. Tešíme sa na nadviazanie dobrej a úspešnej obchodnej spolupráce s dlhodobými obchodnými vzťahmi so zákazníkmi z celého sveta.



